• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burcu Yaşar Güzellik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burcu Yaşar

Gaziantep güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Burcu Yaşar Güzellik olarak sizlere birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Gaziantep güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Burcu Yaşar Güzellik olarak sunduğumuz hizmet kalitesi ile tanımaktayız. Sunduğumuz çok çeşitli hizmet portföyü ve sunduğumuz müşteri odaklı hizmet anlayışı ile firmamız büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Sunduğumuz geniş hizmet yelpazesi ile tanınan firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; manikür pedikür, ipek kirpik uygulaması, kalıcı oje uygulaması, g5 masaj uygulaması, dövme silme işlemleri, saç keratin bakımı, saç kesimi ve türban tasarım gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktadır. Sunduğumuz tüm hizmetler müşteri odaklı olup sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Yine sizin güvenliğiniz ve memnuniyetiniz için firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli eğitimi almış, deneyimli ve uzman insanlardır. Yine müşteri memnuniyeti için firmamız sizlere sunduğu hizmetlerde kullandığı tüm ürün ve malzemeler son kalite ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünler ve cihazlar insan sağlığı için de hiçbir tehlike oluşturmamaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sunmayı kendine hizmet sunmaya başladığı ilk günden beri görev bilmiştir. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR