• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Noa Güzellik Estetik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bilge Sümer

  • firma fb
  • firma instagram

Estetik ve güzel bir görünüme sahip olmak geçmişten günümüze kadar yaşanılan her dönemde büyük bir öneme sahip olmuş ve ulaşılmak için çaba gösterilmiştir. Verilen bu çabalar esnasında profesyonel desteğe ihtiyaç duymakta ve bu konuda kaliteli hizmetler veren kurumlar aramaktayız. Noa Güzellik Estetik olarak ihtiyacınız olan estetik hizmetleri sizlere sağlamaktayız.

Noa Güzellik Estetik Hatay ilinin Reyhanlı ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Hatay güzellik merkezi sektöründe toplumumuz tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Bu konumun korunması ve daha da ilerilere götürülmesi için daha çok çalışmakta ve daha iyi hizmetler vermek için çaba göstermekteyiz.

Merkezimizde sizlere daha güzel ve estetik bir görünüme sahip olmanız için son teknoloji cihazlar ve ürünlerimiz ile hizmetler sağlamaktayız. BU hizmetleri sağlarken sizlerin sağlığını tehlikeye atmayacak uygun hizmetleri sizlere sunmaktayız. Cilt bakımı, kürler, epilasyon hizmetleri, manikür, pedikür, buz lazer epilasyon gibi birçok farklı konuda hizmet sağlamaktayız. Çalışanlarımız alanlarında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Eğer sizlerin de estetik ve güzellik konularında bakıma ihtiyacınız var ve bu konuda kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Noa Güzellik Estetik olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR