• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burcum Güzellik Salonu ve Bayan Kuaförü

Adres :

Ahimesut Mahallesi 1904.sokak No: 42 İrem Çarşı Ptt Yanı Etimesgut Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burcu Ünlüsoy

E-Posta Adresi :

burcu.ezer.66@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 818 06 66

Whatsapp 2:

0 (545) 818 06 66

Burcum Güzellik Salonu

Saç tasarım, gelin başı, gelin makyajı, normal makyaj, röfle,ombre saç kesim, kaş, ağda, manikür, pedikür, nişan başı, saç bakımı, porselen makyaj ve güzellik merkezi olarak Ankara Etimesgut'ta hizmet vermekteyiz.

Burcum Güzellik Salonu Güzellik sektöründe gerçekleştirmiş olduğu tüm faaliyetleri kurumsal bir yapının çatısı altında sunmaktadır. Firmamızın tüm faaliyet aşamalarında profesyonelliğin temin edilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için kalite standartları tüm süreci içine alacak şekilde belirlenmiştir. Tüm çalışanlarımız kaliteli faaliyet sürecinin bir parçası kabul edilmekte ve her çalışan bu anlamda sorumluluk üstlenerek inisiyatif kullanmaktadır. Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir. Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.

Güzellik sektörünün yaşadığı sorunlara çözüm getirirken ülkemizde ve dünyada meydana gelen gelişmeler izlenmekte ve müşterilerimizin beklentileri ile uyum içerisinde olan bir hizmet ortaya konmaktadır. Bu noktada mevcut ihtiyaçların yanı sıra muhtemel beklentiler de değerlendirilerek firmamızın faaliyet politikası belirlenmektedir. Bu anlayışa sahip olmak firmamızı sektörün öncüsü konumuna getirmiştir.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR