• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burhan Kokoreç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burhan Zurnacı

Ülkemizde birçok yemek çeşidi bulunmaktadır. Bu bakımdan çok şanslıyız. Yemek yemek istediğimiz zaman birçok seçenek karşımıza çıkmaktadır. Özellikle et ürünleri daha çok ilgimizi çekmektedir. Hayvanların her türlü yerini tüketmeliyiz. Çünkü bunların her birinin faydası farklıdır ve hepsinin de tadı çok lezzetlidir. İşte bu muhteşem tatlardan biriside hayvanın bağırsaklarından yapılan kokoreçtir.

Hem çok lezzetli olan kokoreç hem de çok faydalıdır. Kırmızı etten daha faydalı olup a vitamini, demir, protein, potasyum, fosfor ve folik asit bakımından çok güçlü bir yiyecektir. Ayrıca birçok hastalığa da iyi gelmektedir. Fakat hayvanın bağırsağından yapılmış olduğu için kafamızda bir takım hijyen sorunları oluşabilir. Bu yüzden bu yemeği güvenilir ve temiz bir yerde yemek isteriz. İçimizin rahat etmesini isteriz. Kaliteli ve temiz hizmetimizle Burhan kokoreç olarak İzmir’de hizmet vermekteyiz.

Sizin içinizin rahat etmesi bizim önceliğimiz olup yemeklerimiz hijyenik koşullarda ve en güzel şekilde temizlenerek pişirilmektedir. Çeşitli baharat ve çeşnilerle renklendirdiğimiz kokorecimiz ile size daha güzel tatlar sunmayı amaçlamaktayız. İzmir fast food olarak gecede hizmet vermekte olup canınızın çektiği her an rahatlık tüketebilirsiniz.

Ayrıca alo paket seçeneklerimizle dükkanımıza bile gelmenize gerek kalmadan yemeğiniz kapınıza kadar getirilmektedir. Hızlı servisimizle yemeğinizi sizlerle sıcak bir şekilde buluşturmaktayız. Türk mutfağınız en farklı ve güzel tatlarından olan kokorecimiz ile sizleri buluşturmakta olup amacımız sizin lezzetli yemekler yemenizi sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar