• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Business Life İstanbul Spa & Turkish Bath

Adres :

Fulya Mahallesi Vefa Deresi Sokak No: 15/a Fulya Şişli İstanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Derya Arslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

deryaaziliarslan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 403 93 90

Whatsapp 2:

0 (551) 702 00 45

İstanbul spa merkezisektöründe hizmet vermekteyiz. Alanında profesyonel ekibimizle birlikte değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veriyoruz. Ekip üyelerimizin aldığı eğitimler ve kazandığı tecrübeler göz önünde bulundurulursa sektörde alacağınız hizmeti sizlere doğrudan sunan ekibin biz olduğumuzu söyleyebiliriz. Masajın insan vücuduna ve ruhuna ne kadar olumlu etki ettiğini bilmeyenimiz yoktur. Eğer uygulanan masajdan kesin bir sonuç elde edilmek isteniyorsa uygulanan masaj mutlaka profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. Çünkü teknik bilinmeden doğru aşamalarda gerçekleştirilmeyen masajdan beklenilen sonuç elde edilemez.

Businness Life İstanbul Spa & Turkish Bath ailesi olarak profesyonel ekibimizle birlikte çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Buhar odası hizmeti, kese köpük masajı, profesyonel masaj, sauna ve spa hizmeti vermekteyiz. Özel odalarımızın tam donanımlı olması sayesinde müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılıyoruz. Günün yorgunluğunu ve stresini atmak, vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirmek için sizlere sunduğumuz bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Düzenli olarak yaptıracağınız masajlar sayesinde sağlığınızı koruyabildiğiniz gibi daha dinç ve daha sakin bir bedene, ruha sahip olursunuz.

Sizlere sunduğumuz bu uygulamalarla her zaman en iyi hizmetleri sunmak adına kendimizi ve verdiğimiz hizmetleri geliştirmeye devam edeceğiz. Çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz sektörde gerçekleşen değişimleri ve yenilikleri yakından takip edeceğiz. Bu yenilikleri ve değişimleri salonumuzun bünyesine kazandırarak vermiş olduğumuz hizmetleri geliştireceğiz. Masaj, spa, sauna ve hamam hizmeti için sizlere sunduğumuz bu hizmetleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR