• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Büyülü Bahçe

Adres :

Fidyekızık Mahallesi , 4.günaydın Sk. No: 11 Yıldırım/bursa Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Köse

E-Posta Adresi :

--

Whatsapp 1:

0 (541) 538 16 08

Whatsapp 2:

0 (541) 538 16 08

Bursa içerisinde Bursa’nın zenginliğine yakışır düzeyde kurulmuş olan restoranımız hem ortamı hem de lezzetli yemekleri ile sevdikleriniz ile birlikte hoş sohbet muhabbet edip, kaliteli yemek yiyebileceğiniz yerlerden biridir.

Bursa restaurant sektörü içerisinde yer alan firmalardan biri olarak orijinal ve farklı olmayı öne plana alarak bu alanda en farklı hizmeti bir arada sizlere sunmaktayız. Ortamımızın vermiş olduğu ferahlık ve güzel atmosfer ile birlikte yemeklerimizin lezzeti de işin içine girdiğinde ortaya mükemmel bir kalite çıkmıştır.

Bursa içerisinde sizleri ziyarete gelmiş olan yakınlarınıza hem Bursa’ yı tanıtmak hem de Bursa’nın güzel yemeklerinden tattırmak istiyorsanız, doğru adreste bulunuyorsunuz. Her damak tadına uygun olan lezzetlerimiz ile sizleri ve sevdiklerinizi mutlu bir şekilde burada ağırlamaktayız.

Firma olarak kahvaltı menü çeşitliliğimiz ile köy kahvaltısı, serpme kahvaltı ve diğer kahvaltı çeşitlerimiz ile öncelikle güne lezzetli ve mutlu başlamanızı sağlıyoruz. Öğlen ve akşamları ise sunmuş olduğumuz balıklarımız en lezzetli sebzeler ile birlikte hünerli ustalarımızın ellerinde harika lezzetlere dönüşmektedir.

Toplu organizasyonlarınız için ise bizlere önceden gün ve saat söylemeniz yeterli olacaktır. Toplu kahvaltı organizasyonları, toplu yemek organizasyonları için ekibimiz en kısa sürede istediğiniz hizmeti sizlere sunar.

Bursa içerisinde balığın nerede yenileceği sorusuna tek cevap olan restoranımızdan, rezervasyon yaptırmak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve yemek organizasyonlarınızın kaliteli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR