• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

By Nail Master

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Banu Kocatürk - Can Kocatürk

reklam logosu
  • firma instagram

Nail Master olarak İstanbul Pendik’te hizmet veren işletmemiz, kaliteli uygulamaları ve güler yüzlü personelleriyle alanında fark yaratıyor. Yılların deneyimi ve bilgi birikimini modern çözümlerle buluşturuyor, kaliteden ödün vermeksizin kişisel bakım önerileri geliştiriyoruz.İstanbul güzellik merkezisektörüne apayrı bir bakış açısı getirerek adeta sektörü yeni baştan dizayn ediyoruz.

Firma olarak alanında profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Personellerimizin her biri tecrübeli, özverili ve dinamiktir. Bu sayede sektörü uluslararası seviyede takip ediyor, en yeni uygulamaları, en trend tasarımları başarıyla hayata geçiriyorlar. Dünya standartlarında zevkli tasarımlar hazırlayarak kişiye özgü modeller çıkarıyorlar. Nezih ve ferah mekanımızda müşterilerimiz kendi evlerindeymişçesine ağırlanıp kişisel bakım ve güzellik ihtiyaçları gideriliyor.

Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetidir. Çünkü biliyoruz ki bütün misafirlerimiz en iyi hizmete layıktır ve merkezimizde ayrıcalıklıdır. Bunu yaşatmak adına siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyaçlarını, isteklerini ve taleplerini en ince detayına kadar dinliyor, beklentilerini deneyimlerimiz ve marifetlerimizle birleştirerek hayata geçiriyoruz.

Nail Master olarak kaliteden ödün vermeden bütün kişisel bakım ürünlerimizi dünyanın seçkin markalarından kullanıyoruz. Dünyaca ünlü kişisel bakım markalarının en yeni ve en iyi ürünlerine güzellik salonumuzda yer veriyor, en son teknoloji cihazları kullanıyoruz.

Güzellik merkezi, kalıcı kaş dizaynı, tırnak süsleme işlemleri, jel tırnak uygulaması, protez tırnak uygulaması, tırnak yeme tedavisi, ipek kirpik uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması ve çok daha fazlasını en uygun fiyat ayrıcalığıyla yerine getiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR