• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cadde Döner Kızılay

Adres :

Gmk Bulvarı İzmir 2 Cad. No: 34 Kızılay Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Basri Şengür

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@sengurler.net

Sizlere döner, kebap, pide ve lahmacun gibi çok sevilen lezzetleri oldukça başarılı bir şekilde hazırlayarak sunan işletmemiz şık dekore edilen restoranında sizlere sunmaktadır. Çok sevilen kebap çeşitlerimiz kaliteli ve taze etlerden üretilmekte ve bol malzeme ile sizlere en lezzetli şekilde sunulmaktadır. Oldukça lezzetli olan dönerimiz ise sizlere güzel bir lezzet deneyimi yaşatacaktır.

En güzel lezzetleri sizlere sunmak adına yaptığımız çalışmalarımızda tamamen hijyenin ön planda olduğu geniş mutfağımız ve konusunda uzman olan hünerli ustalarımız bizlere olanak sunmaktadır. Profesyonel mutfak personelimiz ve hünerli ustalarımız ile sizlere en güzel kebap ve döner lezzetini hazırlamaktadır. Bu güzel lezzetleri konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere servis etmekteyiz.

Ankara restoran ve döner kebap alanında sizlere hizmet sunan işletmemiz en güzel lahmacun ve pide çeşitlerini de sizlere sunmaktadır. Özellikle pide çeşitleri konusunda sizlere en güzel pideleri hazırlamakta ve bu konuda çok ilgi görmekteyiz. Geniş ve şık dekore edilen salonumuz sizlerin konforlu bir şekilde keyifli vakit geçirmeniz için düzenlenmiştir.

Sevdikleriniz ile güzel vakit geçirerek sizlere sunacağımız harika lezzetleri tadabilirsiniz. Alanında uzman olan işletmemiz en güzel lezzetleri sizler için hazırlamakta ve başarılı bir şekilde sizlere sunmaktadır. Sipariş isteklerinizi de en kısa sürede sizlere ulaştırmaktayız. Hazırladığımız harika lezzetleri evleriniz veya işyerlerinizde de tüketebilirsiniz. Her zaman sağlığınızı, damak tadınızı ve memnuniyetinizi ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR