• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cadde Katık Hendek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal İlerin

Geleneksel döner lezzetini farklı yorumlarla sunarak çeşitli damak zevklerine en iyi şekilde hitap eden firmamız Cadde Katık Hendek birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır. Hem oldukça doyurucu hem de lezzetli olan döner, ülkemizde ve dünyada sıklıkla tercih edilen en popüler sokak lezzetleri arasında yer almaktadır. Biz dönere yenilikçi bir yorum katarak farklı damak zevklerine uygun yeni lezzetler sunuyoruz.

Sakarya fast food sektöründe güvenilir, temiz ve kaliteli tavuk döner lezzetini müşterilerimize sunarak tadına doyum olmayan kusursuz hizmetlere imza atıyoruz. Firmamızda çalışmalarını sürdüren her bir ekip arkadaşımız, sorumluluk bilinci yüksek ve aynı zamanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Sizlere en yüksek seviyede hizmetler sunmak ve bu lezzetten mahrum kalmamanız için zengin menümüzü daha da genişletmeyi sürdürüyoruz.

Kurumsal bir kökene sahip olan firmamız Türkiye’nin dört bir yanında bulunan restoranları ile son zamanların en dikkat çeken işletmeleri arasında yer almaktadır. Bize bugün sahip olduğumuz başarıyı sağlayan en önemli etken çeşitli tercihlere uygun olarak üretim yapmamızdır. Etli, cheddar peynirli, lezzetine doyum olmayan özel soslu dönerlerimiz sizleri bekliyor.

Siz değerli müşterilerimize gönül rahatlığı ile tüketebileceği ürünler sunmak firmamızın öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır. Sizler de hijyenik standartlarda üretilmiş ve lezzetine doyum olmayan ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Hızlıca sipariş verip bu tadına doyum olmayan lezzetlerimize hemen ulaşmak için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR