• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cadde Lokma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Olcay Sanal

Uzun yıllardır tüm Türkiye’de severek tüketilen lokma, firmamız sayesinde artık bambaşka bir lezzete dönüşüyor. Sıradan bilinen lokma tatlısının aksine bambaşka olan bu lezzeti en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz.

İzmit lokma denince akla ilk gelen firma olan Cadde Lokma sayesinde eşsiz lezzetleri tadabilir, arkadaşlarınızla veya sevdiğiniz insanlarla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bitter çikolata, meyveli çikolata ya da sütlü çikolata gibi diğer firmaların aksine çok fazla çikolata çeşitliliği ile lokmaları bambaşka bir lezzete çeviriyoruz. Lokmaların içerisindeki bi çikolataların dışında üzerinde gezdirdiğimiz özel soslar ve ayrıca hindistan cevizi, fındık, fıstık, antep fıstığı, farklı renk ve çeşitliliğe sahip drajeler, çeşit çeşit desen vermeye uygun meyveler, onlarca çeşit dondurma çeşitleri ile yeni nesil lokma tatlısını bambaşka bir lezzet haline çeviriyoruz.

Alanında deneyimli ve profesyonel olarak hizmet veren personellerimiz aracılığıyla bu eşsiz lezzeti ve sunumu tatmadan, yeni nesil lokma tatlısını denemiş sayılmazsınız. Karamelden meyve aromalı çikolata çeşitlerine, farklı meyvelerden dondurmalara kadar hemen her uyumlu lezzeti lokma ile birleştirmeyi başaran firmamız, çok kısa bir süre içerisinde Kocaeli’nin en çok konuşulan yerleri arasına girmeyi başarmıştır.

Lokmaları tattıktan sonrasındaki çay ikramımız sayesinde sevdiğiniz insanlarla keyifli zamanlar geçirebilir, çok lezzetli ve hafif bir tatlının arkından güzel sohbetler ederek gününüzü en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz. Yeni nesil lokma tatlısını en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR