• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cafe Bi Gayfee

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alperen Tavaslı

Muğla’da lezzeti ile kısa sürede ismini duyurmuş olan firmamız, lezzetli fast food ürünleri ile hem öğrencilerin hem de yerlilerin vazgeçilemez kafelerinden biri olmuştur. Hünerli ustaların çalıştığı ve en taze malzemelerin kullanıldığı kafemiz Muğla fast food sektörü içerisinde sizlerin memnun olması ve lezzetlerimizden faydalanması için açılmıştır. Profesyonel bir ekip ile vermiş olduğumuz hizmetlerimizde, menülerimizi çeşitli ve canlı tutuyoruz. Yeni lezzetler denemekten geri kalmayan ustalarımız, en güncel ve en farklı tatları da tek bir çatı altında sizlere sunmaktadır.

Firma olarak en taze ve en doğal malzemelerden hazırlanan menülerimiz içerisinde; hamburger, tost, kumda kahve, aperatif yemek, pizza, makarna ve makarna çeşitleri yer almaktadır. Tüm bu lezzetlerin her biri kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Firmamız bu çeşitlilik ile her damak tadına uyumlu olmayı amaçlamış ve bu amacına da ulaşmayı başarmıştır.

Muğla içerisinde kumda Türk kahvesi nerede içilir diye düşünüyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Firmamız bu konuda işini bilen ustalar ile çalıştığı için sizlere en lezzetli ve başka yerde tadamayacağınız Türk kahvesi lezzeti sunacaktır. kafemizde nargilede içebilir ve çeşitlerini görerek hangisini isterseniz sipariş verebilirsiniz. Nargile içilecek yerler arasında yer alan kafemiz bu konuda sizlere en lezzetli ve özenle hazırlanmış olan nargile seçeneklerini sunacaktır.

Dışarıdan sipariş vermek istediğiniz fast food ürünlerimiz için bizleri telefon numaramız üzerinden aramak ve siparişinizi oluşturmak yeterli olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR