• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Cafe Botanic

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tutku Yaginli

  • firma fb
  • firma instagram

İnsanlar olarak sosyal varlıklar olmamızdan dolayı belirli zamanlarda sosyalleşmeye ihtiyacımız vardır. Ancak günün büyük bir bölümünü çalışma ortamlarımızda geçirdiğimizden dolayı buna fazla vakit ayıramamaktayız. Ancak bu sosyalleşme için gerekli ortamları sağlayan bazı işletmeler vardır. Cafe Botanic olarak bizler sizlerin arkadaşlarınız, sevdikleriniz ile birlikte daha güzel vakitler geçirmeniz ve anılar biriktirmeniz için hizmet sağlamaktayız.

Cafe Botanic Mersin ilinin Silifke ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Mersin yeme içme ve eğlence sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelmiş olduğumuz bu noktanın korunması ve daha da yükseklere çıkarılması için gerekli olan çalışma ve çabayı göstermekteyiz.

İşletmemizde sizlere hoş sohbetler esnasında tüketmeniz için birçok kahve çeşidimiz, pasta çeşitlerimiz, tatlılarımız ve ek aperatiflerimiz ile hizmet sunmaktayız. Eşsiz cafe temamız ile kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir ortamda sizde güzel vakitler geçirebilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetleri sizlere sağlarken kaliteli, taze, lezzetli ürünler kullanmaktayız. Üretim ve hazırlık işlemlerimizde hijyen ve temizlik konusunda çok dikkatli davranmakta ve profesyonel çalışan kadromuz ile kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Ayrıca minik organizasyonlarınızı da kafemizde düzenleyebilirsiniz.

Eğer sizlerde güzel vakitler geçirmek va anılarınıza bir yenisini daha eklemek istiyorsanız sizi de kafemize bekleriz. Cafe Botanic olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR