• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağrı Yemek

Adres :

İzzetiye Mahallesi İkbal Sokak Salih Karademir Apartmanı No: 16/a Battalgazi/malatya Malatya » Battalgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Laloğlu - Önder Güney

E-Posta Adresi :

cagriyemek44@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 620 63 10

Whatsapp 2:

0 (553) 868 62 00

Whatsapp 3:

0 (533) 686 90 44

Çağrı Yemek olarak Malatya-Battalgazi de hizmet sağlamkta olupcatering,yemek firması,toplu yemek,cenaze yemeği,mevlüt yemeği,düğün yemeği,nişan yemeği,sünnet yemeği vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR