444 24 98
  1. Catering
  2. Malatya
  3. Çağrı Yemek

Çağrı Yemek İletişim Bilgileri

Çağrı Yemek

Çağrı Yemek olarak Malatya-Battalgazi de hizmet sağlamkta olup catering,yemek firması,toplu yemek,cenaze yemeği,mevlüt yemeği,düğün yemeği,nişan yemeği,sünnet yemeği vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres İzzetiye Mahallesi İkbal Sokak Salih Karademir Apartmanı No: 16/a Battalgazi/malatya
Telefon 1 Telefon 0 (541) 620 63 10
Telefon 2 Telefon 0 (553) 868 62 00
Telefon 3 Telefon 0 (533) 686 90 44
Telefon 4 Telefon 0 (422) 321 60 01
Yetkili Yetkili Hakan Laloğlu - Önder Güney
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Malatya » Battalgazi
İzzetiye Mahallesi İkbal Sokak Salih Karademir Apartmanı No: 16/a Battalgazi/malatya

Çağrı Yemek Firması Hakkında

Çağrı Yemek olarak Malatya-Battalgazi de hizmet sağlamkta olupcatering,yemek firması,toplu yemek,cenaze yemeği,mevlüt yemeği,düğün yemeği,nişan yemeği,sünnet yemeği vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Çağrı Yemek FİRMA GÖRSELLERİ

Çağrı Yemek
Çağrı Yemek
Çağrı Yemek
Çağrı Yemek
Çağrı Yemek
Çağrı Yemek

 Çağrı Yemek FİRMA ETİKETLERİ

malatya catering firmaları

malatya catering

battalgazi catering firmaları

battalgazi catering

malatya fabrikalara yemek

malatya okul yemeği verenler

malatya sulu yemek siparişi

malatya düğün yemeği

malatya yemek şirketi

malatya işyerlerine yemek siparişi

malatya cenaze yemeği

malatya toplu yemek siparişi

malatya yemek firması

malatya hazır yemek

battalgazi fabrikalara yemek

battalgazi okul yemeği verenler

battalgazi sulu yemek siparişi

battalgazi düğün yemeği

battalgazi yemek şirketi

battalgazi işyerlerine yemek siparişi

battalgazi cenaze yemeği

battalgazi toplu yemek siparişi

battalgazi yemek firması

battalgazi hazır yemek


Devamını Göster