• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kalayoğlu Alışveriş Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kalay / Fatma Kalay

Kalayoğlu Alışveriş Merkezi olarak Muğla Milas bölgesinde beyaz eşya satışı,hediyelik eşya satışları,alışveriş merkezleri,plastik eşya satışları,kahvaltı takımları,ev eşyası satanlar,beyaz eşya bayileri, üzerine hizmetler vermekteyiz

Bilgi ve teknoloji çağında en yeni gelişmeleri firmamızın üretim aşamasına katabilmek için farklı bir teknik kadroyla araştırmalara devam ediyoruz. Ülke içerisinde lider konumda bulunan firmamız bunun yeterli görmeyerek küresel bir aktör olmak için hazırlıklar yapmaktadır. Böylece globalleşen dünyada ülkemizin bağrından çıkan öz sermaye ile büyüyen kurumumuzun adını altın harflerle yazdırmak için çaba gösteriyoruz.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir üretim ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR