• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakır Balık Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zülfikar Akay

Hem bir lezzet abidesi hem de vitamin deposu olan balığı afiyetle yiyeceğiniz restoranımız sizlere yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Her balık çeşidini en şık sunumlarla nezih bir mekanda sizlere sunmaktayız. En hijyenik koşullarda ve en sağlıklı gıdaları kullanarak gönül rahatlığıyla tüketeceğiniz balık yemeklerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Kalitemizden ödün vermeden yıllardır balığın en lezzetli halini sizlerle buluşturuyoruz.

Ticari kazancın ötesinde bir anlayışla kurulduğumuz günden beri sizlerin gönüllerine hitap eden bir firma olduk. Prensiplerimizden ödün vermeden verdiğimiz kaliteli hizmetlerle geniş müşteri kitlesine sahip olduk. Kurulduğumuz günden beri siz müşterilerimizin talep ve beklentilerine karşılık vermek ve beklentilerinizin de ötesinde hizmetler sunmaya gayret gösterdik.

İzmir restoran sektöründe rakipleri arasında saygın bir konuma sahip olan firmamız emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Sektörümüzün öncü restoranlarından biri olmaya devam ediyoruz. Jumbo karides, lagos balığı, kalamar ve pek çok balık çeşidinin hem satışını yapmakta hem de restoranımızda sizlere sunmaktayız. Kendiniz hazırlamak isterseniz taze balık satışlarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Bütçenize uygun fiyat koşullarıyla her türlü beklentinize karşılık vermekteyiz. Restoranımıza ve verdiğimiz hizmetlere dair detaylı bilgi almak isterseniz web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizler için değerlidir. Her türlü görüş ve önerinizi web sayfamızda yer alan telefon ya da e-mail adreslerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizleri restoranımızda güler yüzlü personelimizle bizzat ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler