• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakır İşitme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükriye Us

Çakır İşitme

Çakır İşitme Cihazları, Temmuz 2018 yılında hizmetinize girmiştir.

Şükriye Us, 1990 yılında Trakya Üniversitesi Odyometri Mezunudur. Uzun zamandır odyometrislik ve müdürlük yapmaktadır.Ürünlerimiz Phonak Markadır. Phonak İsviçre’de üretilmektedir. 70 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. 100’ü aşkın ülkede çok rahat ulaşabileceğiniz modern ve teknolojinin sınırlarını zorlayan bir markadır.
Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.
Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR