• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Urfa Ciğer Kebap Salonu Reisin Yeri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Abdulrezzak Çiftçi

  • firma fb
  • firma instagram

Lezzetin yeni adresi Urfa Ciğer Kebap Reisin Yeri hizmetinizdedir. Aydın restaurant sektöründe verdiğimiz hizmetle değerli müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görüyoruz. Birbirinden lezzetli ürünlerimizle müşterilerimizi sofralarımızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Burada değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir lezzetler sunabilmek için önce kalitemizden sonra ise lezzetimizden ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yıllardır bu sektörün içerisinde olarak tecrübe sahibi olduk. Edindiğimiz tecrübeleri ve elimizin lezzetini birleştirerek restoranımızda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Restoranımız geniş, ferah ve sakin bir ortama sahiptir. Merkezi konumda olmasından dolayı kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Araç sahipleri için park sorununun yaşanmaması da müşterilerimiz için avantajdır. Restoranımızda kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri, pide ve lahmacun bulunmaktadır. Bu lezzetleri arkadaşlarınızla ya da ailenizle tatmak için restoranımızı tercih edebilirsiniz. Hazırladığımız çeşitlerimizin daha lezzetli olması için taze, kaliteli ve güvenilir ürünler kullanıyoruz. Böylelikle müşterilerimize daha lezzetli yemekler sunmuş oluyoruz. Restoranımız aynı zamanda adrese servis yapmaktadır. Restoranımız ile iletişim kurduğunuz zaman siparişiniz adresinize ücretsiz olarak gelmektedir.

Urfa Ciğer Kebap Salonu Reisin Yeri olarak ekibimizle uyum içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini yüksek tuttuğumuz için mutfakta ve serviste titizlikle, özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, işini severek yapan, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan ekibimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sizleri de restoranımızda ağırlamaktan, bu lezzetlerimizi özenle hazırlayıp özenle servis etmekten mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR