• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakmak Otomotiv

Adres :

Ahi Evren Sanayi Sitesi Babali Sokak No: 14 Manisa » Demirci

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cevdet Çakmak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 770 77 68

Çakmak Otomotiv firması birmilyonnokta.com sitesi üyesidir. Yol yardım alanında deneyimli ekibi ile 7/24 hizmetlerimiz mevcuttur. Firmamız, araçlarınızın arızalanması ve yol bakım ihtiyaçlarını kaliteli hizmetleri ile sizlere sunmaktadır. Seyir halindeki araçların arıza yapması ve yolda kalması sürücülerin isteyeceği bir durum değildir. Bizler bu istem dışı gerçekleşen durumlarda gerekli hizmetlerimiz ile gününüzü kurtarabiliriz. Alanında deneyimli çalışanlarımız sizler için gerekli tüm acil durumlarda araç bakımlarını yapabilecek potansiyeldedir.

Manisa yol yardım sektöründe kaliteli hizmetler sunan firmamız, ihtiyaç duyacağınız her an yardımlarınıza koşacaktır. Her müşterimizin yollardaki mağduriyetlerini gidermek için çalışmalarımızı özenle yapıyoruz. Yol yardım alanında faaliyet gösteren firmamız, araç çekici, ikinci el oto satımı ve alımı gibi tüm araç hizmetlerimiz mevcuttur.

Seyahatler bu tarz aksaklıklar ve kötü durumlar ile bölünebiliyor. En güzel anlarda böyle acil durumlar can sıkıcı olabiliyor. Araçların arızalanması ile böyle durumlara yakalanmak ve bir an önce kurtulmak istenebiliyor. Biz çalışanlarımız ile sizlerin bu durumlardan arınmasına yardımcı oluyoruz. Araçlarınızdaki her türlü arızaya yardımcı olacak donanımdayız. Yol üzerinde müdahale yapılamayacak durumlarda araç çekici hizmetlerimizle karşılık veriyoruz. Meydana gelecek araç arızalarını deneyimli çalışanlarımız ile çözüme kavuşturuyoruz.

Gerekli ihtiyaçlarınızda ikinci el araç alım satımlarında da hizmetlerimiz mevcuttur. Müşterilerimizin isteklerini anlayabilecek çalışanlarımız ile bu alış satış işlemlerini memnuniyet duyacağınız şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bizler yol yardım ekibi olarak sizlerin mağduriyetlerine en hızlı yardımları yapmaya gayret ediyoruz. Sizlerde ihtiyaç duyacağını her an bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR