• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çamönü Seç Market

Adres :

Çamönü Mahallesi 15 Sokak No: 1/fmenderes/izmir İzmir » Cumaovası(Menderes)

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlyaz Yılmaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 255 08 63

Whatsapp 2:

0 (533) 255 08 63

Whatsapp 3:

0 (542) 447 78 24

Çamönü Seç Market

Süper market, en yakında market, manav, şarküteri, gıda ürünleri, bakliyat ürünleri, temizlik ürünleri, kimyasal ürünler, tekel bayii, alkol satışı ve en yakın tekel olarak İzmir Mendereste hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Vizyonel anlamda göstermiş olduğumuz çaba gıda sektörünün ne kadar ilerleyebileceğini ve gelişebileceğini olduğunu ortaya koymaktadır. Geçmişten günümüze kentimizde görülen girişimler ve yapılan yanlış işletme faaliyetleri sonrasında kentimize bu denli profesyonel bir işletme kazandırarak hem kendi halkımız gözünde hem de yabancıların gözünde işletmenizin ve kentimizin kalitesini arttırıyoruz. Kentimizi ziyaret eden insanların vazgeçilmez bir şekilde tercih ettiği işletmemiz,bölgemizde ve hatta Türkiye genelinde bir marka olmayı başarmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR