• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Can Etli Ekmek 42

firma adresi

Adres :

İşgalaman Mahallesi Sedirler Caddesi No : 156 / E Konya » Karatay
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hakan Alper
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (534) 705 95 31
firma wp

Whatsapp 2:

0 (554) 119 38 48

reklam logosu

Can Etli Ekmek işletmesi olarak siz müşterilerimize Konya ili Selçuklu ilçesinde hizmet vermekte ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak bulunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmet her zaman kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. İşletmemiz bünyesinde çalışan aşçılarımızın tecrübe ve deneyimleri ışığında hazırlanan yiyeceklerimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanacak şekilde lezzetli olarak hazırlanmaktadır. İşletmemizde bir aile ortamı bulunmaktadır. Aileniz ve sevdikleriniz ile gelerek hem lezzetli yiyecekler yemek hem de hoş vakit geçirmek için mutlaka işletmemize uğrayınız. Ayrıca sunduğumuz hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

İşletme olarak sizlere sunduğumuz yiyecekleri hazırlarken kullandığımız malzemeler günlük olarak temin edilmekte ve yiyeceklerin taze bir şekilde hazırlanması sağlanmaktadır. Bünyemizde çalışan garson elemanlarımızın deneyim ve tecrübeleri ışığında verdiğiniz siparişleriniz eksiksiz ve hızlı bir şekilde sizlere getirilmekte ve bu sayede zamandan tasarruf etmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca gıda sektöründe hizmet veren bir işletme olarak işletmemizin temizliği konusunda çok büyük bir önem göstermekteyiz. Düzenli olarak temizlik elemanlarımız tarafından temizlenmekte ve siz müşterilerimize temiz, sağlıklı bir hizmet sunulmaktadır. Tüm bu özelliklerin ortak amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerinizi kazanmaktır.

Sizler de bu şeklide sağlıklı, kaliteli, lezzetli bir hizmet almak istiyorsanız eğer Konya etli ekmek sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek aileniz ve sevdikleriniz ile hoş vakit geçirerek lezzetli yiyecekler yiyebilirsiniz. Aldığınız hizmet karşısında kesinlikle memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR