• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Kuaför

Adres :

Kap Cami Mahalles, 19.mayıs Cad. No: 6 A Adıyaman / Merkez Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Can Ali

E-Posta Adresi :

alican5432167890@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 880 29 24

Whatsapp 2:

0 (546) 880 29 24
Can Erkek Kuaförü ; Salonumuz adıyamanda ihtiyaçlarınız ve vereceğimiz hizmetler doğrultusunda en güncel ekipman ve ürün yelpazesine sahiptir.
Kullandığımız saç ve diğer bakım ürünleri, konusunda en yeni ve kaliteli markalar olup, kalıcı ve memnun edici olduklarını size garanti ediyoruz.
Salonumuzda kullanılan malzemelerin tamamı, sağlığınız için tek kullanımlık olup her kullanımdan sonra sterilize edilerek ambalajlanır ve tekrar kullanıma hazır hale getirilir.
Konusunda eğitimli ve tecrübeli can kuaför ekibimiz sektördeki en son ürünleri yenilikleri takip ederek zengin model seçenekleri sunar.
Ekibimizin profesyonel elleri uzun yıllar süren birikim ve tecrübe sayesinde rahatlamanızı ve salonumuzdan mutlu ve sağlıklı ayrılmanızı sağlayacaktır.
Ekibimizdeki kişiler her ay düzenlenen eğitimlerle sizlere en iyi servisi sunmak ve müşteri memnuniyeti için kendilerini her geçen gün geliştirmektedirler.
Can Erkek Kuaförü Sınırsız müşteri memnuniyetini kendilerine amaç edinen ve kendi dallarında profesyonel olan ekibimiz sizlere servis vermekten büyük mutluluk duyacaktır.
https://www.facebook.com/pg/alican5432167890/about/?ref=page_internalhttps://www.instagram.com/can__kuafor___/?hl=tr

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR