• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Keskin Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Keskin

reklam logosu

İzmir alışveriş sektöründe sizlere Keskin Ticaret olarak hizmet vermekteyiz. Sizlere satışını sunduğumuz ve sunacağımız ürünlerde, kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürünün Keskin Ticaret’te satışını yapmıyoruz. Müşteri memnuniyetini daima önemseyen ve arttırmak için çaba sarf eden firmamız sektörde bulunduğu müddetçe kaliteden taviz vermemiştir ve vermeyecektir.

Sizlere satışını yaptığımız ürünler üç kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar; doğal kaynak suyu, kömür ve tüp çeşitleridir. Doğal kaynak suyu kategorimizde farklı ebatları ile satışını yaptığımız sular Özsu, Hayat ve Birdağ markalarına aittir. Diğer kategorilerimize geçmeden evvel, suyun insan vücudunda yeri doldurulamaz bir öneme sahip olduğunu ve günlük en az iki buçuk litre su içmeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Kömürümüz ise Soma’dan çıkarılan Kısrakdere linyit kömürüdür. Sizlere satışını sunduğumuz son kategoride yer alan tüp çeşitlerimiz ise oldukça bilinen bir marka olan İpragaz’a aittir.

İhtiyacınız olan tüm bu ürünler için tercihiniz Keskin Ticaret’ten yana olmalıdır. Satışını yaptığımız tüm ürünler için evlere teslimat seçeneğimiz mevcuttur. Sizlerde doğal kaynak suyu, kömür ve tüp ihtiyaçlarınız için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişleriniz bizler tarafından en kısa süre içerisinde ve güvenli bir şekilde sizlere ulaştırılacaktır. Uygun fiyat politikası, samimiyet, güven ve kaliteyi bir arada sunan firmamız sizlere hizmet sunmak için daima hazır. Sizleri kaliteli ürünler ile buluşturmak için, iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşmanızı bekliyor olacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR