• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Güzelsu Fırın Cafe Market

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

reklam logosu

Unlu mamul üretimi yapan firmamız İzmir pasta ve pastane sektörü içerisinde sizlerle lezzeti ve kaliteyi kavuşturmak için kurulmuştur. Güzelsu Fırın Cafe Market eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarınızın karşılanması için hijyenik ortamda birbirinden farklı ürün çeşidi ile sizlere hitap eder. Ürünlerimiz arasında çeşitli pasta ürünleri, yufka çeşitleri, ekmek çeşitleri, erişte çeşitleri yer almaktadır.

Ürünlerimizi yetenekli ve bu işte uzun yıllar deneyim sahibi olan ekiplerimiz tarafından sizlere sunulur. Ürünlerimizde kullanılan yumurta, un, yağ vb. malzemelerin hepsi sağlıklı ortamlarda yetiştirilen, tadına hasret kaldığınız tarlalardan ve hayvan ürünlerinden elde edilir. Toplanan sağlıklı ve doğal malzemeler yetenekli ustaların hüneri ile birleştiğinde ortaya mükemmel lezzette unlu mamuller çıkar. Ardından da Güzelsu Fırın Cafe Market içerisinde sizler sunulur.

Konseptimiz cafe market olduğu için, arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile gelerek hem lezzeti tadabilir hem de hoş vakit geçirebilirsiniz. İzmir içerisinde lezzetli unlu mamulleri ile bilinen firmamızdan köy ekmeği siparişi de verebilirsiniz. Hizmetlerimizi sipariş usulü olarak da sunduğumuz için özel günleriniz için isteyeceğiniz siparişi önceden bizlere bildirmeniz gerekir. Ekiplerimiz siparişiniz üzerine hemen hazırlıklara başlayacak ve en taze biçimde adresinize getirecektir. Hizmette sınır tanımayan ekibimiz müşteri memnuniyetine çok önem verdiği için ürünlerimizin lezzetinden, taşınmasına ve güler yüzlü olunmasına kadar her aşamada titiz davranarak maksimum kalitede hizmeti sizlere ulaştırmanın sevincini ve mutluluğunu yaşar.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR