• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ortopedi ve Travmatoloji Muayenehane ( Bergama Ortepedi Doktoru )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tarık Alphan

Ortopedi Ve Travmatoloji Muayenehane olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. İzmir sağlık alanında hizmet vermekte olan firmamız Ortopedi Ve Travmatoloji Muayenehane sizlere ortopedik hastalıklarda yardımcı olmaktadır. Çeşitli konularda hizmet vermekte olan merkezimiz sizlere sunduğu tüm hizmetleri hijyenik alanlarda yapmaktadır. Hasta odaklı çalışan merkezimiz sizlere çok geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Sizlerin en sağlıklı ve zinde bir şeklide hayatıma devam etmesi için alanında gerekli eğitimi almış ve uzman doktor ve hemşirelerimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden birisi eklem protezleri tedavi takibidir. Ameliyat sonrası takılan protezlerin sizler açısından uyumunu ve sizlerin bu duruma alışarak hayat standartlarınızı yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Yine sizlere sunduğumuz hizmetlerden biriside kırık ve çıkık tedavisidir. Birçok insanın başına gelebilen kırıkların tedavisini en iyi şekilde yapmaktayız. Bunun gibi daha bir sürü hizmetimiz ile sizlerin sağlıklı bir yaşam sürmesini kendimize hedef belirlemiş bulunmaktayız. Sizlerin sağlığının her şeyden önde geldiği merkezinde sizlere sunduğumuz hizmetlerimin tamamı hijyenik ortamlarda yapacağımız işlemlerin tamamı da steril ortamlarda uzman çalışanlarımız ile birlikte sizlere sunmaktayız.

Sizlerin sağlığına büyük önem verdiğimiz işimizde acil müdahale edilmesi gereken durumlarda 7/24 günün her saati ulaşabilir ve tedavi talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR