• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cancan55 Oto Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Yurdakadim

Yenimahalle’de hizmet vermekte olan işletmemiz aracınız ve sizin için her türlü detayı düşünmektedir. Yıllardır kazanmış olduğu tecrübe sayesinde Cancan55 Oto Kuaför hizmet vermektedir. İşini severek yapan deneyimli ustalarımız sayesinde hiçbir problemle karşılaşmaz ve aracınızın bakımını en iyi şekilde yaparsınız. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız sayesinde aracınızı kusursuz bir şekilde teslim alırsınız.

Ankara otomotiv sektöründe lider konumda olan ve bunun için oldukça çok çalışan firmamız her geçen gün kendisini daha da büyütmektedir. Sektöründe ki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek en iyi şekilde kendi vizyon ve duruşuna uyarlayan firmamız Cancan55 Oto Kuaför son teknolojik ürünlerle aracınızın bakımını yapar. Bakımdan sonra yeni bir araba kullanma hissini size yaşatan çalışma arkadaşlarımız için en iyi karşılık memnuniyetinizdir.

Oto lastik sökme ve takma, detaylı temizlik, pasta cila, far temizlik, motor temizlik gibi birçok hizmeti bünyesinde bulunduran firmamız araç sahiplerinin dahi dikkat etmediği detayları son derece titizlikle temizlemektedir.

Makul fiyatları ve çeşitli avantajlarıyla sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendisine borç bilen firmamız her zaman kendisini geliştirmekte istek ve önerilerinizi son derece dikkate almaktadır. Kendisine buna göre bir yol çizen ve sizler için en kaliteli hizmeti sunan firmamızın sunduğu birçok hizmetten kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Randevu almak ve detaylı bilgi aktarımı için Cancan55 Oto Kuaför gelebilir telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR