• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Candan Market & Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bülent Candan

reklam logosu
  • firma fb

Tarihi ve turistik mekânlarıyla göz dolduran ve adeta Ege2nin incisi gibi parlayan İzmir’de, İzmir Candan Market ve Restaurant olarak siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ülkemizin en eşsiz lezzetlerini tanıtmak ve sizlere sunmak amacıyla uzun yıllardır İzmir restoran hizmeti kapsamında çalışmaktayız. Gerek yerli gerekse yabancı turistlerimiz için farklı ve enfes lezzetlerimizi sunmaktan gurur duymaktayız. Restaurantımızda tandır, güveç, mangal, saç kavurma, çorba çeşitleri ve daha birçok farklı lezzeti siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız.

İzmir’in en eşsiz bölgelerinden biri olan Ödemiş’te hizmet vermekte ve sizleri restaurantımızda ağırlamaktan mutluluk duymaktayız. Ülkemizin tarifsiz lezzetlerinden biri olan tandır kebabı ve saç kavurma ile iddialı bir işletmeyiz. Sevdikleriniz ve ailenizle hoşça vakit geçirebileceğiniz ve eşsiz lezzetlerimizle buluşabileceğiniz restaurantımız kaliteli ve özenli hizmet vermeye devam etmektedir. Temiz ve güvenilir et tedarikçimiz ve tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere sıcacık bir ortam ve leziz sofralar kurmak bizim işimiz. İzmir Ödemiş’te bir yandan manzaranın ve doğal ortamın tadını çıkarırken bir yandan da eşsiz ve lezzetli yemeklerimizle midenizi bayram ettirebilirsiniz.

Restaurant kısmımızda rahatça hizmet alabileceğiniz gibi market kısmımızdan da alışveriş yapabilir ve dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Hem kaliteyi hem de uygun fiyatı sizlerle buluşturmayı hedefleyen restaurantımızda tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle sizleri ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız. Ödemiş’e yolunuz düşerse tandır kebabı ve saç kebabı gibi harika lezzetlerimiz için bize uğramayı unutmayınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR