• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Caner Mobilya

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi Şehit Korhan Ekiz Bulvarı No: 123 İlkadım Samsun Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Caner Toprak

E-Posta Adresi :

canertoprak.555@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 427 83 85

Whatsapp 2:

0 (545) 427 83 85

Mobilya alanında çok fazla talep edilen firmamız özellikle Samsun bölgesinde çok fazla ilgi görmektedir. Sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ile sorunların çözüme ulaştırılması konusundaki isteğimiz ile her zaman çok fazla ilgi görmüş ve tercih edilmiş durumdayız. Sürekli olarak geliştirdiğimiz hizmetlerimiz konusunda uzman olan ve onlarında sürekli kendini geliştirdiği ekibimiz ile sizlere sunulmaktadır.

Caner Mobilya firmamız olarak en fazla önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmeti alması ve sorunlarınızın çözülmesi konusunda çok hassas davranan firmamız bu nedenle çok ilgi görmektedir. Ayrıca bu başarılı hizmetlerin uygun fiyatlar ile size sunulması da önemli bir amacımız olmaktadır. Sektörde çok fazla ilgi gören firmamız fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman fark yaratabilmiştir.

Caner Mobilyaolarak, teknolojik ve yenilikleri yakın etmekte ve sağlamış olduğumuz hizmetlerde bu içeriklere yer vermekteyiz. Sektörde lider, güvenli ve kaliteli hizmet bilinci ile hareket etmekte ve aynı zamanda, müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Akıllı tasarım ve ekip ruhu ile duruş sergileyerek, daha çok müşteriye hitap etmeyi ilke edinen mobilya tasarımları alanda en güvenilir marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla hızlı şekilde ilerlemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR