• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çankaya Bayan Kuaförü

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İlgen İnal- Taşkın İnal

reklam logosu
  • firma instagram

Kadınların hayatında en büyük değişimi sağlayan ve kendilerine güvenlerini artıran saçları için özel dokunuşlar gerçekleştirilmesi gerekir. Bu özel dokunuşlar ancak profesyonel bir kuaför işletmesinde usta ellere emanet edilen saçlar sayesinde elde edilebilir. Konya'nın Kulu ilçesinde istenilen özel dokunuşları talep eden her kadın, Çankaya Bayan Kuaförü sayesinde bu nitelikli hizmetleri 365 gün alma şansına sahiptir.

Çankaya Bayan Kuaförü Konya güzellik merkezi sektöründe profesyonel yapısı ile yılların tecrübesini birleştiren nitelikli bir işletmedir. Firmamız sayesinde hem özel günlerde hem gündelik hayatta kendinize fark atmak için saç bakım ve makyaj gibi hizmetler alabilirsiniz. Firmamız gündelik saç bakım işlemleri, saç kesim, saç boyama, kalıcı makyaj, tesettür türban tasarımı, gelin makyajı, makyaj tasarımı, gelin başı, nişan başı ve saç koruma gibi birçok farklı hizmet sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetlerde profesyonel tasarımlara dikkat ederek, değişim oluşturan bir görüntü ortaya çıkarmaya ve sizlere yeni bir görünüm katmaya çok yüksek özen gösteriyoruz. Bu sayede ister gündelik hayatınızda ister iş hayatı veya özel günlerde saçınızdaki değişimi ortaya çıkarmak için bize başvurabilirsiniz. Firmamızdan aldığınız hizmetler ile saçlarınızı bambaşka bir görselliğe kavuşturabilirsiniz.

Firmamızın temel misyonu size en iyiyi, en uygun fiyatlar ile en doğru zamanda sunmaktır. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak her müşterimizi firmamızın başmisafiri olarak ağırlıyor ve size nezih bir ortamda hizmet sunuyoruz. Firmamız için hijyen ve kalite her zaman önceliklidir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR