• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Canlı Büfe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Canlı

İzmir restoran sektörü olarak siz değerli müşterilerimizin gönlüne taht kurmaya geliyoruz. Cafemizde yer alan onlarca çeşit ile sizlerin beğenisini kazanacağımıza eminiz. Firmamızın bazı ilkeleri bulunmaktadır. Bu ilkelerin başında siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu kazanmak gelmektedir. Sizlerin memnuniyeti ile çıktığımız yolda başarıya hedef edindik ve çalışmalarımızı da bu yolda sürdürdük.

Firmamızda yer alan ekip arkadaşlarımız uzun yıllar biriktirmiş oldukları tecrübeleri ile birbirinden lezzetli yiyecekler hazırlamaya devam ediyor. Yiyeceklerde kullanmış olduğumuz ürünlerin tamamı organiktir ve günlük olarak temin edilmektedir. Ürünlerimizin denetimi sağlanmaktadır ve müşterilerimizin sağlığına zarar verecek hiçbir madde şubemizde yer almamaktadır. Yiyeceklerimizin hazırlandığı mutfak son derece sterildir, mutfağımızda sürekli olarak temizlik yapılmakta ve sağlık unsuruna büyük önem verilmektedir. Şeffaf çalışma ortamımız ile sizlerin denetimine daima açığız. Mutfağımızda hazırladığımız kahvaltı çeşitlerimiz, poğaça çeşitlerimiz, börek çeşitlerimiz, soğuk ve sıcak içeceklerimiz gibi daha pek çok ürünle siz değerli müşterilerimize hitap edeceğimize eminiz. Ayrıca restoranımızda menemen konusunda da oldukça iddialıyız. Sabahın en güzel kahvaltısını yapmak istiyorsanız en kısa zamanda şubemize bekliyoruz.

Güne ne kadar mutlu başlarsanız devamı da öyle olacaktır. Bizler gününüzü mutluluk ile devam ettireceğimize eminiz. Kaliteli, güvenilir, sağlıklı ve aynı zamanda lezzetleriyle kulaktan kulağa yayılan şubemizden hizmet almak istiyorsanız en kısa sürede bekliyoruz. İnternet sitemizde yer alan iletişim numarasını arayarak sipariş verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR