• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Cansu Acar Baby Spa Merkezi

firma adresi

Adres :

İnönü Mahallesi Vega Caddesi Fsm Bulvarı No: 412 B Blok Kat : 3 Daire : 2 Ankara » Yenimahalle
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cansu Acar
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (546) 744 99 96

  • firma fb
  • firma instagram

Cansu Acar Baby Spa Merkezi adlı firmamız artık birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Alanında eğitimli ve tecrübeli personellerimizle baby spa hizmetlerimizi hız kesmeden sunmaya devam ediyoruz. Sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanan ebeveynler bebeklerine yapılan masajlardan memnuniyet duymaktadır. Bebeklerin rahatlaması için en sağlıklı yöntemler ile masajlarını yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanan birçok müşterimize kaliteli uygulamalar sağlamaktayız. Çeşitli seçenekler ile sunduğumuz hizmetlerimizi en kaliteli şekilde yapmak için titizlikle çalışıyoruz. En kaliteli ürünleri kullanarak spa uygulamalarımızı yaparak memnuniyetler elde ediyoruz.

Ankara medikal ve tıbbi cihaz sektöründe faaliyetlerde bulunan firmamız en iyisi olmaya devam ediyor. Bizler çeşitli seçenekler üzerinden en kaliteli hizmetlerimizi sizlere sağlamaktayız. Müşterilerimize baby spa, bebek doğum günü partileri, 40 uçurma partileri, konsept fotoğraf çekimi, hidroterapi işlemleri, Bali masajı, hamile masajı, anne kız aktiviteleri, kadınlara özel masaj, klasik masaj, selülit masajı, diş çıkarma partileri olmak üzere çeşitleri seçeneklerimizi sunuyoruz. Hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirerek memnuniyetler elde ediyor, geniş kitlelere ulaşarak başarılı firmalar arasında yer almaya devam ediyoruz.

Firma olarak en uygun fiyatlar üzerinden sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanıyoruz. Tecrübeli ve deneyimli personellerimizle uygulamalarımızı en kaliteli şekilde yaparak başarılar elde ediyoruz. Pek çok müşterimize istedikleri sonuçları sağlayarak öncelikleri arasında yer almaya devam ediyoruz. Baby spa ve diğer hizmetlerimizi sizlerde deneyimlemek ve bilgi almak isteseniz eğer bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR