• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Küçükçekmece Bisiklet Tamircisi Bilal Usta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Köklü

Sektörde uzun yıllar var olan ve kurulduğu faaliyete başladığı ilk zamandan bugüne kadar firmamız, müşteri memnuniyeti politikasından ödün vermemiş olmakla birlikte her geçen günde sunmuş olduğu hizmetin kalitesini arttırmaya yönelik anlayışa da önem vermektedir. Hizmet sektörünü oluşturan unsurları firmamız bünyesinde oluşturmaya çalışırken aynı zamanda üstün nitelikte hizmet vermeyi sağlamak, müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun olması da bu doğrultuda değer verdiğimiz unsurlar arasında yer almaktadır.

Firmamızın büyüme ve sektöre önemli katkılar sağlama amacı doğrultusunda edindiği misyonları arasında, sadece geçmişte bıraktığı izler ile değil aynı zamanda geleceğe bırakmak istediği izler ile de adından söz ettirmek, müşterimi memnuniyetini her daim kollamak, gözetmek ve sunmuş olduğu her hizmet sonrası bir katma değer oluşturmak şeklindeki ilkeler yer almaktadır. Misyonları çerçevesinde uygulamış olduğu şirket politikasının firmamızın İstanbul hizmet sektöründe de uzun yıllar var olacağının bir garantisini de oluşturmaktadır.

Hızlı ve güvenilir hizmet, hizmet sonrası müşteri memnuniyeti, güler yüzlü ve anlayışlı teknik personel ile sunmuş olduğumuz hizmetin de kalitesini siz müşterilerimiz için her geçen gün daha iyiye doğru yönelterek ilerlemekteyiz. Bu doğrultuda şirketimizin vizyonunu, başta üstün nitelikli hizmetimizi yerele yaymak olmakla birlikte firmamızın sektörün öncü firmalarından biri olması için çok çalışmak olarak tanımlamak mümkündür. Sadece firmamız bünyesinde bu gelişmeyi sağlamak değil aynı zamanda sektöre de katkı sağlayacak şekilde yenilikler sunmak da önemsediğimiz değerler arasında bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR