• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çatalsız Restaurant Nur Hanım Çiftliği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nur Şahinduran

reklam logosu
  • firma fb

İzmir’in şirin ilçesi Dikili’de şirin mi şirin bir mekan olan Çatalsız Restoran Nur Hanım Çiftliği sizler için hizmete başlamıştır. Her ne kadar bir restoran olarak hizmet ediyor olsak da deneyimli ve usta şeflerimiz, açık ve kapalı alanlarımız, oyun alanlarımız, çiftliğimiz ve içerisindeki hayvanlar size eşsiz bir deneyim sunacaktır.

Canınız güzel bir yerde doğa ile iç içe kahvaltı mı çekti? O zaman sizi Çatalsız Restoran’a bekleriz. Kendi koyunlarımızın sütünden yaptığımız peynirler, kendi tavuklarımızın yumurtaları, kendi yoğurdumuz ve sebzelerimiz ile sizlere tam organik ve eşsiz bir kahvaltı deneyimi yaşatmak için tüm ekip olarak biz hazırız.

İzmir restoran sektöründe farklı bir soluk, farklı bir nefes olarak iddialıyız. Restoranımıza geldiğinizde, kendi yumurtalarınızı kendiniz kümeslerden toplayabilir, koyunlarımızı sağabilir, kuzularımızla oynayabilirsiniz. Hem sizler hem de çocuklarınız için çok farklı bir deneyim olacağından emin olabilirsiniz. Çocuklarınız çiftliğimizde özgürce eğlenirken siz de gölgeliklerimiz altında çay ya da kahvenizi yudumlarken tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi atabilirsiniz.

Güzel bir sabah kahvaltısı yaptınız, çocuklar eğlendi, siz dinlendiniz ama bitti mi? Hayır bitmedi. Tüm bunlardan sonra akşamüstü yine acıkacaksınız. Bu sefer de çiftliğimizde beslediğimiz besilerden elde ettiğimiz etlerin tadına bakma sırası. Birbirinden lezzetli tandır ve kebap çeşitlerimiz sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

İsterseniz tek, isterseniz ailecek, isterseniz grup olarak gelebilirsiniz. Tüm organizasyon ve grup yemekleri düzenlenir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR