• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çatalworks Oto Kurtarma

Adres :

- Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Çatal

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 653 32 77

Whatsapp 2:

0 (531) 666 55 94

Çatalworks Oto Kurtarma bir birmilyonnokta üyesidir. Trafikte kazalar ve istenmeyen durumlar hemen her zaman karşımıza çıkabilir. Böyle durumlarda yardımınıza koşmak için işletmemiz 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Trafikte istenmeyen durumların meydana gelmesi günlük hayatta olanak verdiğimizden daha olasıdır. Bu durumlar her zaman yedek planımızın olduğu durumlar olmuyor. İşte tam da bu tür zamanlar için işletmemiz Antalya yol yardım sektöründe hız kesmeden çalışmaktadır. 7/24 açık ve hizmete hazır olan işletmemiz müşterilerimizi her türlü mağduriyetten korumak adına aralıksız çalışmaktadır. Oluşan talihsiz durumlardan sizleri kurtarmak ve arabalarınızın güvenli bir şekilde servis yerlerine aktarılmasını sağlamaktayız. Yoğun trafikte bile hızlı ve güvenli ulaşım sağlamakta ve sizlere elimizden geldiğince hızlı sürede yardım etmekteyiz. Müşterilerimize her an erişilebilir olmamız işletmemizi tercih edilen seçenekler arasında üst sıralara taşımaktadır. Ulaşımımızın da güvenli ve hızlı bir şekilde olması işletmemizi yine müşteri tercihleri arasında yükselten değerlerdendir. Yol mağduriyeti yaşayan vatandaşlarımıza ihtiyaçları olan yardımı ulaştırabilmek bizi gururlandırmaktadır.

Yol mağduru olan tüm vatandaşlarımızın yardımına koşabilmek ve hepsine ihtiyaçları olan yardımları sunabilmek şirket olarak en büyük gayemizdir. Yaptığımız işi severek ve müşterilerimizi güvenli bir şekilde zor durumlardan kurtardığımızın gurur ve sevincini yaşayarak icra etmekteyiz. Müşterilerimizden aldığımız her olumlu yanıt ve mesajla da koltuklarımız gururla kabarmakta ve yaptığımız işe olan bağlılık ve sevgimiz her geçen gün artmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR