• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çatı Ustası Eyüp

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kenan Hız

  • firma fb
  • firma tw

İstanbul inşaat sektöründe güvenle tercih edebileceğiniz firmamız, ev ve iş yerlerinizin çatı işlemlerini yapmaktadır. Yılların tecrübesine sahip ekibimizle birlikte bu sektörde çalışmalarımızı eksiksiz ve kusursuz olarak gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve firmamıza olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızı oldukça özenli ve dikkatli gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tuttuğumuz için kaliteli malzemelerimizle ve işçiliğimizle çatı işlemlerinizi tamamlıyoruz. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda kalitemizden ödün vermeden çalışıyoruz.

Ev ve iş yerlerinizin için çatı yapımı, çatı tadilatı, bakım ve onarım gibi çalışmalarımızla hizmet veriyoruz. Aynı zamanda parke döşeme ve tavan kaplama gibi işlemleri de gerçekleştiriyoruz. Yılların bilgi ve birikimi sayesinde isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza eksiksiz cevap sunarken işçiliğimiz sayesinde çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Çalışkan ve azimli ekibimizle birlikte uyum içerisinde hareket etmemiz, çalışmalarımızın kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor. Kısa sürede tamamlanan çalışmalarımız sayesinde hem firmamız hem de müşterilerimiz zamandan tasarruf sağlamış oluyor.

İnşaat alanında gerçekleşen yeniliklerden anında haberdar oluyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Değerli müşterilerimize kaliteli, şık ve güvenilir hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sektörde bu çalışmalardan hem yüksek kalitede hem de uygun fiyatlarda yararlanmak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü, samimi, hızlı, işini severek yapan, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan ekibimizle birlikte bu sektörde çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar