• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çaycuma Vinç Hafriyat Manitou ( Çaycuma Vinç Kiralama )

firma adresi

Adres :

Velioğlu Mahallesi Ümit Caddesi No : 52 Zonguldak » Çaycuma
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Raif Çarşanba
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 427 05 67

  • firma fb

Sanayi makineleri sektöründe hizmet sunmakta olan Çaycuma Vinç Hafriyat isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu gururla duyurdu. Kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi değerli firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve müşteri memnuniyetini sağlamak için canla başla çalışmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız sunduğu kaliteli hizmeti herkesi mi ulaştırmak için oldukça yoğun bir tempo ile çalışmaktadır. Günümüzde hemen hemen her yerde inşaatlar yükselmekte kentsel dönüşüm hızlıca ilerlemektedir. Bu konuda firmamız son derece önemli bir rol oynamaktadır. Temin ettiğin Kaliteli uzun ömürlü ve güçlü iş makineleri ile insanlara hizmet sunmakta olan değerli firmamız, çığır açan yenilikleri ile karşınızda.

Zonguldak sanayi makineleri, günümüzde oldukça önemli bir yere ve öneme sahiptirler. İş makineleri ile birçok iş yapılmakta ve yüzlerce yeni sektör kurulmaktadır. Her sektörün kendi verdiği hizmete uygun iş makinesi ihtiyacı vardır ve firmamız bu ihtiyaç doğrultusunda iş makineleri temin ederek halka kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Görüp görebileceğimiz en kaliteli ve uzun ömürlü iş makinalarını oldukça uygun fiyata satışa sunan firmamız, sümbül kaliteli hizmet ile oldukça yoğun bir müşteri kitlesine de ulaşmayı başarmış bulunmaktadır. Deneyimli ve azimli çalışan kadrosu ile harikalar yaratmaya devam eden firmamız hizmetinizdedir.

Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamıza iletişim numarası üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

zonguldak çaycuma vinç kiralama,

çaycuma günlük vinç kiralama,

kiralık vinç kiralama,

haftalık vinç kiralama,

aylık vinç kiralama,

yıllık vinç kiralama,

hafriyat makineleri kiralama,

uygun fiyatlı vinç kiralama,

sepetli vinç kiralama,

vinç kiralama firması,

iş makinası kiralama,

BENZER FİRMALAR