• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çelik Oto Gerede

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ersin Çelik - Ali Çelik

Günümüzde en önemli ihtiyaçlardan birisi haline gelen araçlarınızın sizin için ne denli önemli olduğunu bilmekte ve güvenilir ellere teslim etmek istediğinizin bilinciyle Bolu oto servis ve tamirhane sektörüne adım atmış bulunmaktayız. Otomobilinizin ne zaman nerede nasıl arızalanacağını bilemezsiniz. Arızalandığı zaman bir başka sorun daha başlıyor ‘Hangi oto tamircisine götürsem, kim iyi işçilikle arabamı tamir eder?’ diye düşünüyorsunuz. İşte tüm sorularınızın cevabı biz de. Firmamız işinde titiz çalışan, güvenilir, alanında tamamen eğitimli ve tecrübeli uzman personelimizle birlikte her türlü oto servis ve tamir bakım yapan bir firmayız.

Her türlü sorunlarınızla bizlere getirdiğiniz araçlarınız o andan itibaren tamamen bizim kontrolümüz ve güvencemiz altındadır. Araçlarınız gözünüz arkada kalmadan usta ve kaliteli işçilikle uzman personellerimizin ellerine emanet edilmektedir. Firmamızın dürüst esnaf profiliyle iyi bir hizmet sunabilmekle birlikte müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmaktan mutluluk duymaktayız.

Hizmetlerimizi sıralayacak olursak;

Yedek parça Ön takım ve tüm alt bakımı Kaporta ve motor Muayene öncesi tüm bakım ve kontroller LPG montajı Bilgisayarlı arıza testi Elektrik aksamı arızaları Diğer bakım ve onarım hizmetleridir.

Kullandığımız parçaların tamamen orijinal olması ve kaliteli bir işçilikle çalışma politikamızdan taviz vermeden tüketicilerimizin taleplerini karşılamak en öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Hangi marka ve hangi sınıf aracınız olursa olsun Çelik Oto’dan iyi bir hizmet alacağınızın ve memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Firmamızda yapmış olduğumuz bütün işlemleri müşterilerimizin bilgisi ve görgüsü dâhilinde olabildiğince şeffaf bir şekilde ve uygun fiyatlarla, sizlerin aklında herhangi bir soru işareti bırakmadan yerine getiriyoruz. Bu şekilde tam olarak profesyonel bir ekiple sizlere sunduğumuz hizmetlerden memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR