• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cemre Halı Temizleme

Adres :

Merkez : Karşıyaka Mahallesi 812. Nolu Sokak No: 14trabzon Merkezfabrika : Akyazı Yolu Gündoğdu Mah.üzkol Sokak Küme Evleriortahisar Trabzonşube: Yaylacık Mah. Pirethane Mevkii Akçaabat Trabzon Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Canım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cemrehalitemizleme@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 565 94 38

Whatsapp 2:

0 (535) 850 54 04

Whatsapp 3:

0 (530) 565 94 38

Cemre Halı Temizleme olarak Trabzon Merkezde faaliyet göstermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan çözümler üretmekte, sektörün lider fabrikası olarak yoluna devam etmektedir.

Trabzon halı yıkama sektöründe kurulduğumuz ilk günden bu yana hedefimiz müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına en iyi, en doğru çözümü sağlayarak memnuniyetlerini %100 oranında tutmak ve yeniliklerin öncüsü olmaktır. Bunun için en son sistem makinelerle donattığımız işletmemizde dünya standartlarında halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Sadece halı yıkama değil daha pek çok hizmeti başarıyla yerine getiriyoruz.

Trabzon halı temizleme merkezi, battaniye yıkama hizmeti, yorgan yıkma hizmeti, perde yıkama hizmeti, koltuk yıkama hizmeti, yerinde halı yıkama hizmeti ve daha onlarca farklı hizmeti uzman kadromuzla yerine getiriyoruz. Fabrikamızda yıkanması gereken ürünlerinizi ücretsiz servisimizle adreslerinizde topluyor, en kısa sürede en kaliteli biçimde yıkayıp temizleyip adresinize teslim ediyoruz.

Yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde adreslerinize gelerek halıfleksleriniz, duvardan duvara halılarınızı, koltuklarınızı son sistem özel makinelerimizle yıkıyor, dakikalar içerisinde tertemiz şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamız alanında uzman ve profesyonel bir ekiple çalışmalarını sürdürüyor. Bu sayede ürünlerinizin cinsi ve türü fark etmeksizin antika modellerinize dahi profesyonel yıkama hizmeti sağlıyoruz. Bu da müşterilerimizin bütün ürünlerini güvenle tarafımıza teslim edebilmelerini sağlıyor.

En doğal ve en kaliteli yıkama şampuanlarının kullanıldığı işletmemizde her zaman kalitemizi uygun fiyat avantajıyla taçlandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR