• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cemre Lahmacun

Adres :

Aydın Aslan Cad. Mahatma Gandi Bulvarı No: 7 Word Mar Arkası Batman Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Özdemir

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 773 03 15

Lahmacun lezzeti bizler için büyük bir öneme sahip olan yöresel lezzetlerimizden birisidir. Bu yöresel lezzetimizin gelecek nesillere kaliteli bir süreç eşliğinde aktarılması ve kültürel lezzet miraslarımızın profesyonel bir kurum tarafından temsil edilmesi adına bizler gerekli hizmetleri sizlere aktarmaktayız. Cemre Lahmacun olarak kaliteli, profesyonel ve lezzetli bir süreç ile sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile sizlerde faydalanabilirsiniz.

Cemre Lahmacun olarak Batman ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri modern bir yapı eşliğinde ulaştırmaktayız. Kuruşmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere verdiğimiz kaliteli, modern, lezzetli, güvenilir, eşsiz, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetlerimiz neticesinde Batman restaurant alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurumsal yapıya dönüşmüş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere verilmesi için kurum olarak gerekli olan emek ve çabayı göstermekteyiz.

Restoranımızda sizlere taze ve lezzetli eller ile üretmiş olduğumuz lahmacunlarımız, içecek çeşitlerimiz ve ara öğünlerimiz ile gerekli olan hizmetleri aktarmaktayız. Bu hizmetleri sizlere verirken kaliteli ve güvenilir olması adına etlerimizi sabit bir üreticiden temin etmekteyiz. Temiz koşullar altında, profesyonel kurum çalışanlarımız işliğinde sizler yöresel lezzetimiz olan lahmacun üretimi yapmaktayız. Sizlerde kaliteli bir kurum aracılığı ile lahmacun yemek istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Cemre Lahmacun olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR