• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ceren Yılmaz Beauty

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ceren Yılmaz

Cildimiz bizim için her zaman önem taşır, yaş aldıkça oluşan cilt problemlerini giderebilmek için cilt bakımı oldukça önemlidir. Cildimiz her daim bakıma ihtiyaç duyar. Bizler sizin rutin bakımlarınız ve ileride oluşabilecek problemler karşısında önlem alabilmeniz için sizleri bilgilendiriyor ve aynı zamanda gerekli işlemler uyguluyoruz.

Ankara güzellik merkezi sektöründe Ceren Yılmaz Beauty Güzellik Salonu olarak en kaliteli, güvenli ve son teknoloji cihazlarlarımız sayesinde sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Lazer epilasyon uygulamaları, mikroblading kaş, kalıcı makyaj uygulaması içinde deepliner ve eyeliner, dudak renklendirme, kirpik lifting, ipek kirpik ve genel cilt bakım uygulamaları gibi birçok seçenekle siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getiriyor kaliteli hizmet sağlıyoruz. Uzmanlarımız sizlerin cilt tipinize ve şikayetlerinize göre analiz yaparak en uygun yöntemi uyguluyor. Kadınlar olarak değişim ve yenilik bizleri mutlu eder. Güzelliğinizin farkında olup cilt sağlığınıza önem vermelisiniz.

Kalıcı makyaj işlemlerimizde kişiye özel tek kullanımlık ürünler kullanıyoruz. Daha canlı ve etkili bakışlara sahip olabilecek ve kendinizin farkına varacaksınız. Temizlik ve hijyene en üst düzeyde dikkat ederek sizlere güvenli hizmet veriyoruz. Bizler için önemli olan sağlığınız yanında güzelliğiniz. İstekle ve heyecanla yüzünüzdeki gülümseme için çalışıyoruz. Kalite standartlarına uygunluğu ön planda tuttuğumuz merkezimize rahatlıkla gelebilir bizleri arayarak randevu alabilirsiniz. Güvenle ve rahatlıkla tercih edebileceğiniz güzellik merkezimiz sizleri bekliyor. Güzelliğiniz bizlere emanet. Ceren Yılmaz Beauty Güzellik Salonu ile kendinizin farkına varın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR