• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cesur Balıkçılık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zahide Güçlü

Her türlü besine ulaşmak er daim insan vücuduna oluşu etkilere sahip olmaktadır. Beslenme bu sebepten yani vücut direnci açısından önem arz ederken diğer yandan hem zihinsel hem de bedensel gelişim ve sağlık için önemlidir. Balığın önemi bu sebepten diğer besinlerin üstünde bir yere sahiptir. Her iki açıdan da büyük olanakların sunulması ile uzmanlarında tavsiyesi ile her daim tüketilmesi gereken içeriklerden meydana gelir.

Balık tüketimi herkes için önem arz ederken sunulan balıkların tazeliği zehirlenme açısından önemlidir. Bunun içinde güvenilir adreslerden tüketim yapılmalıdır. Müşterilerin de özen gösterdiği balıkların taze olması konusu adında özenle meydana getirdiğimiz ürünlerimiz söz konusudur. Öyle ki hizmetimizi müşterilerimiz ile kurduk denebilir. Müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile bir aile gibi bir arada olarak sunduğumuz hizmetimiz ile herkese ulaşmaya devam ediyoruz.

Muğla Köyceğiz Cesur Balıkçılık adı ile sunduğumuz hizmetimizin içeriğini oluşturanlardan bahsetmek gerekiyor ise balık lokantası olup özel sipariş, alo paket, toplu yemek, aile ile yemek gibi çeşitli hizmetleri bir arada sunmaya devam etmekteyiz.

Tüm ekip üyelerimiz güler yüzlü olarak sunduğu hizmeti diğer yandan da alanında uzman olmaları ile birleşen deneyim ile son kalitede ve taze olarak her daim müşterilerimize ulaştırıyor. Kolaylıkla faydalanılabilen hizmetimizden isteğe bağlı paket servis ya da yerimizde ürünlerimiz tatma olanağı bulunarak müşterilerimize en iyi hizmeti verme adına çalışmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR