• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ceylan Kebap

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuri Etrez

Dışarıda tüketilen yiyecekler, özellikle hayvansal ürünler insan sağlığını olumsuz etkileyebiliyor. Kötü koşullarda hazırlanmış yiyecekler çoğu insanı hem maddi hem manevi sarsıyor. Sağlıklarında olumsuz sonuçlar yaratan yiyecekler tükettiğinde insanlar, restoranda yemeye sıcak bakmamaya başlıyor. Bu gibi durumlarda kullanılan ürünlerin tazeliğinden, hazırlanma koşullarına kadar araştırmak gerekiyor.

Sizlerin sağlığına son derece önem veren firmamız İstanbul restaurant sektöründe öncü olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. Birbirinden özenle seçtiğimiz hayvansal ürünlerimizi sonsuz emeğimizle birleştirerek senelerdir sizlere güvenilir hizmet sunmaktayız. Ürünlerimizi hazırlarken kullandığımız taze ve seçkin malzemelerle takdirinize büyük önem verirken, damaklarınızı şenlendirmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Helal ve leziz ürünlerimiz ile en güzel günlerinize eşlik etmekten büyük onur duyan ve işini büyük bir heyecanla yapan dinamik ekibimiz sizlerin memnuniyetini kazanabilmek için bilgi birikimini her geçen gün genişletmektedir.

Kebap dendiğinde akıllara ilk gelen lider firmamız ızgara köfte, tavuk kanat, tavuk şiş, ciğer şiş servisleriyle de yoğun talep görmektedir. Son derece özenle hazırladığımız ürünlerimizi hızlıca servis ederek sizi bekletmiyor, yüzlerinizde tebessüm oluşturma gayesiyle sektördeki yerimizi korumaya devam ediyoruz.

Atik kadromuz sizlere her an hizmet verebilmek için bir telefon kadar uzağınızda olup büyük bir şevkle, ürünlerin dumanı henüz üzerindeyken evlerinize ulaştırmaktadır. Lezzetine doyum olmayan kebaplarımızı ister mekânımızda ister evlerinizde, çocuk yaşlı fark etmeksizin korkusuzca yiyebilirsiniz. Hijyeniyle nam salan firmamız rakip firmalara öncü ve örnek olmaya devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR