• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Cezayir Usta Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yudum Kahveci

  • firma instagram

Muğla’nın Fethiye ilçesinde müşterilerine unutamayacakları lezzetleri sunan Cezayir Usta Döner birmilyonnokta.com un üyesidir. Muğla restaurant sektörü içinde yer alan restaurantımıza özellikle yabancı turistler çok ilgi göstermektedir. Siz değerli müşterilerimiz için restaurantımızda çok çeşitli menüler sunmaktayız. Hiçbir yerde eşine rastlayamayacağınız döner ve iskender çeşitleri odun ateşinde pişirilmektedir. Dilerseniz restaurantımızda, dilerseniz de adreslerinize yemek siparişi verebilirsiniz. Toplu siparişleriniz için de restaurantımız çalışanları sizlere destek sağlayacaktır. Tüm Fethiye ve çevresinde her gün genişleyen servis ağımızla siparişlerinizi adreslerinize teslim etmekteyiz.

Restaurantımıza yemek sipariş ettiğinizde yemekleriniz ilk yapıldığı haliyle, soğumadan, özel ambalajlama sistemi kullanılarak taze olarak müşterilerimizin adreslerine teslim edilir. Firma çalışanlarımız işlerinde profesyonel, usta aşçılarımız ve sektöre emek veren kişilerden oluşmaktadır. Temizlik ödün vermediğimiz konuların başında gelir. gerek restaurant, gerek mutfak ve mutfak çalışanları tüm hijyen kurallarına tam uyum göstermektedir. Etlerimiz, salata yapımında kullandığımız sebzelerimiz günlük olarak tedarik edilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam eden firmamız bu sayede müşteri memnuniyeti prensibimizi de sağlamış olmaktadır. Bizim için memnun müşteri devamlı müşteridir.

Web sitemizden ya da bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz. Firmamız en iyi hizmeti verme çabasıyla çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Sektörde öncü konuma ulaşan firmamız yıllardır başarılı işlere imza atarken müşterilerimizin güvenini de kazanmaktan guru duyar. Uyguladığı uygun fiyat politikası ile de müşterilerin takdirini kazanmıştır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR