• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Chocol' And Coffee

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Demir Gürlemiş

Chocol' And Coffee olarak sizlere sıcak içecekler, soğuk içecekler, pastalar, gözlemeler gibi birçok hizmet sunuyor ve bunu birmilyonnokta.com üyesi olarak gerçekleştiriyoruz. Yaptığınız işin sizlere olan katkısı çok güzel bir sohbet ortamı sağlaması diyebiliriz ilk olarak. Sizler yakın arkadaşlarınız ve ailenizle buraya gelerek hizmetimizden çok güzel bir şekilde faydalanıp hoş bir şekilde ayrılabilirsiniz. Dolayısıyla biz sunduğumuz kaliteye gayet güveniyoruz. Çünkü sizlerin memnuniyetini kazanmayı gayet iyi biliyoruz.

Şanlıurfa restaurant alanında verdiğimiz hizmet büyük bir kitleye hitap ettiği için her gelen kişiyle özel olarak ilgilenip bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Çünkü bizler için öncelikle memnuniyet geliyor. Bazı işletmeler bu konuda disiplini önceliğe maddi konuları alarak sağlıyor. Maddi durum konusunda ise abartıya kaçabiliyorlar. İşte bu absürt noktanın hizmetimizle bozulması ve diğer işletmelere göre fark yaratması için artık biz varız ve olmaya da devam edeceğiz.

Yaptığımız iş oldukça organize olmayı ve isteklerinize yanlışsız bir şekilde karşılık vermeyi gerektirdiği için sizlerin önerilerine can kulağıyla yaklaşıyoruz. Mesela istediğiniz bir kahvenin hangi kıvamda olması ya da bir çayın hangi koyulukta olması gibi konularda bazı işletmeler pek verimli bir iş çıkaramıyor. Ancak bizler sizlere daima değer veriyor istediğiniz işi istediğiniz şekilde en kaliteli bir üslupla gerçekleştiriyoruz. Alanımızda en iyi olmak için iletişimimizin çok iyi olması gerektiğini daima biliyor ve dikkat ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR