• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ciddosan Kebap Urfa Kalesi Lezzet Sofrası Hacı Ustanın Yeri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Beyazkendir

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Et alanında en lezzetli hizmeti veren restaurantlardan Ciddosan Kebap Urfa Kalesi Lezzet Sofrası Hacı Ustanın Yeri firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

Türkiye toplumunun vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesi de ettir. Et büyük küçük her kesimin lezzet alarak tükettiği bir gıdadır. Lezzetinin yanı sıra sağlık açısından da tüketilmesi gerekir, tüketilmediğinde belli başlı rahatsızlıklar meydana gelmektedir. Bundan dolayı da et grubu doktorların tüketim açısından tavsiye ettiği önemli bir gruptur. Sağlığımız için belli oranda tüketmemiz gereken eti, siz değerli müşterilerimiz için biz Ciddosan Kebap Urfa Kalesi Lezzet Sofrası Hacı Ustanın Yeri olarak lezzet şölenine dönüştürüyoruz.

Yöresel olarak etin çok tüketildiği Şanlıurfa restaurant olmamız hasebiyle etin her çeşidini en lezzetli şekilde size sunmanın garantisini veriyoruz. Restaurantımız da kebap, patlıcan kebabı, kelle paça, adana kebap, Urfa kebap, et şiş, tavuk şiş gibi et yemeklerinin en lezzetlilerini sizlere sunuyoruz. Restaurantımızda yeme şansınız olduğu gibi evlere sipariş götürüyoruz. Toplu yemek siparişi de alıyoruz.

Etin en lezzetli ve sağlıklı halini tüketmek istiyorsanız restaurantımız en doğru adrestir. Lezzetinin yanı sıra hijyenik bir mekan olmamızdan dolayı temizliğimiz konusunda da garanti veriyoruz. Et konusunda usta, işinin ehli aşçılarımız ve son derece temiz ve titiz çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten büyük zevk duyarız. Güvenle et yemeklerini tüketebileceğiniz daima uğrak mekânınız olacak restaurantımıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR