• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiftlik Restaurant

Adres :

Çiftlik Mah. 18. Sok. No: 30 Çiftlikköy İzmir » Çeşme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Özdil - Abdulkadir Özdil

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 683 51 31

Whatsapp 2:

0 (546) 919 94 95

Her aradığınızı bulabileceğiniz ve çok yönlü çalışan birmilyonnokta.com üyesi Çiftlik Restorant tüm enerjisiyle sektörün başarısı olmaya devam ediyor. Güzel baharatların ve yiyeceklerin harmanlanmasıyla bambaşka lezzetler üreten ve sizlere mutlulukla sunan firmamız temizlik konusunda da gönlünüzün rahat olacağı sağlık, temizlik şartlarına sahiptir.

İzmir’ in Çeşme ilçesinde yer alan firmamız en lezzetli balığı sizlere sunmakta. Balık rakısız olmaz diyenlere de rakı hemen yanında sunulur. Firmamız sadece yeme içme alanında değil aynı zamanda eğlence sektöründe de hizmet vermektedir. Gönül rahatlığıyla kamp yapabileceğiniz temiz ve güvenilir kamp alanlarıyla tam istediğiniz gibi bir konumdayız. Kamp yaparken yüzmek isteyeceğiniz o güzelim deniz de hemen yanınızda olacak.

Firmamız üzerinden birçok yönlü güzel bir tatil yapmak hiç bu kadar rahat ve hesaplı olmamıştı. Yeme, içme, eğlenme ve yüzme gibi tüm aktivitelerinizi tek firma üzerinden yapmaya hazır mısınız? Özel gün kutlamalarınızı ve toplu yemek programlarınızı da organize edebileceğiniz firmamız hemen hemen her konsepte ayak uydurmakta ve hizmet vermektedir.

Geldiğinizde yer bulabilmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Sınırlı bir kontenjana sahip olan firmamız müşteri tercihinden kaynaklı çok yoğun çalışmakta ve yoğunluğu sürekliliğe sahiptir. Arayarak ta yer ayırabileceğiniz firmamız günün her saatinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Arayın ve İzmir yemek sektörünün gözde isminde yerinizi ayırın, sonra da gelip keyfini çıkarmaya bakın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR