• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ciğerci Yakup Polatlı Şube

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yakup Güneri Hacı Güneri

Ciğerci Yakup Polatlı şube firması olarak gıda sektöründe en iyi hizmeti sunmak üzere faaliyet göstermekteyiz. Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile işlemlerinde en iyiyi siz müşterilerine sunmak için uğraş göstermektedir. Faaliyetlerimize devam ettiğimiz kurulduğu yıldan beri müşteri memnuniyeti konusunda sürekli olarak ilerleme sağlamakta ve kendimizi bu amaç ile motive etmekteyiz.

Firmamız tüm çalışanları ile birlikte en iyi ürün ve sorunsuz hizmet anlayışı çerçevesinde işlemlerimizi yürütmekteyiz. İnternet sitemiz üzerinden bizimle ilgili olarak bilgi alabilir, hizmetlerimize göz gezdirebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Ciğerci Yakup Polatlı şubefirması olarak sektörün ilklerinden olmanın gururunu yaşıyoruz. İşletmemiz Ankara ilinde Polatlı ilçesinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Siz müşterilerimize gıda üretimleri ve hizmetlerini sunmaktayız. İşletme olarak sizlerin memnuniyetini kendimize hedef olarak koyarak ona ulaşmak için sürekli büyüme ve gelişme yolunda ilerlemekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR