• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çiğköfteci Adem

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adem Budak

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Çiğköfteci Adem kurulduğu günden bu yana sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek için sürekli olarak çalışmakta ve başarı merdivenlerini hızla çıkmaktadır. Başarılı olabilmek için sizlerin memnuniyetinin ne denli öneli olduğunun bilincinde olarak çalışmaktayız. Her bir ürünümüzü hazırlarken isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Sizlerin görüşlerini önemsiyoruz, eleştirilerinizle kendimizi geliştirme imkânı buluyor, memnuniyet duyduğunuzda da sizleri daha çok nasıl memnun edebileceğimizi düşünüyoruz.

Ülkemizde 7’den 70’e herkesin sevdiği bir yiyecek olan çiğköfte çok kolay gibi gözükse de aslında yapımı çok zahmetli olan bir yiyecektir. Yoğrulması ustalık ister, lezzetinin tutturulması için çiğköfteye dair püf noktaların bilinmesi gerekir. Biz çiğköfteye dair her ayrıntıyı biliyoruz, bu sayede sizleri çiğköftenin hasıyla buluşturmayı başarıyoruz. Bir kere yediğinizde bir kere daha yemek isteyeceğiniz bu lezzeti denemek için sizleri Çiğköfteci Adem’e bekliyoruz. Ayrıca sizleri sadece lezzetli çiğköfteyle buluşturmakla kalmıyoruz, taze midye ve midye dolma satışı da yapmaktayız.

Manisa fast food alanında verdiğimiz hizmetlerimizle kazandığımız başarının devamı için sizleri memnun etmeye devam edeceğiz. Daha çok büyüyerek hitap ettiğimiz müşteri yelpazesini genişletmek istiyoruz. Yenilikçi tavrımız sayesinde değişen ve gelişen toplumun ihtiyaçlarına çabucak adapte olmaktayız.

Lezzetli bir çiğköfte veya midye yemek istiyorsanız sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Verdiğimiz hizmetlerin fiyatlandırmasında olabildiği kadar ekonomik bir yol izleyerek sizlerin cebine de kolaylık sağlamaya çalışıyoruz. Sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızdan emin olun.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR