• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiğköfteci Ömer Usta Alibeyli

Adres :

Alibeyli Mahallesi Atatürk Caddesi No: 276 Osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Gündüz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 424 80 10

Whatsapp 2:

0 (552) 423 38 03

Whatsapp 3:

0 (544) 424 80 10

Çiğköfte, ülkemizin ve bölgemizin en özel lezzetlerinden birisidir. Yüzyıllar öncesine dayanan geçmişiyle geleneksel tatlarımızdan biridir. Bugün ünü ülkemiz sınırlarını da aşmış, dünyanın pek çok yerinde milyonlara ulaşmıştır. Fakat bütün çiğköftelerin orijinalliği koruduğunu ve öz tadını muhafaza ettiğini ne yazık ki söyleyemeyiz. Bölgemizde bu eksikliğin giderilmesi için yola çıkan Çiğköfteci Ömer Usta Alibeyli işletmemiz, Osmaniye merkezde özlenen çiğköfte tadını müşterileriyle buluşturmaktadır.

Osmaniye fast food sektöründe kurulduğumuz ilk günden bu yana amacımız müşteri memnuniyeti olmuştur. Severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimizi her geçen gün daha iyi hale getirmek ve memnuniyet seviyesini en üst düzeyde tutmak önceliğimizdir. Bunun için kalite standartlarımızdan ödün vermeden yolumuza devam ediyor, sürekli kendimizi yenilerken temel değerlerimizden de taviz vermiyoruz. En doğal, en sağlıklı ve kaliteli malzemeleri buluyor, satın alıyor ve ustalarımıza sunuyoruz. Ustalarımızın benzersiz tarifleriyle hazırlanan lezzetlerimizi en taze halleriyle tüketime sunuyoruz.

En iyi hizmeti sunmak adına gerek mutfağımızda gerekse servis bölümümüzde alanında uzman, deneyimli ve yenilikçi bir kadro ile çalışıyoruz. Personellerimiz kendilerini sürekli güncelleyerek geliştirmeye devam etmektedir. Dünya standartlarında modern uygulamaları yerine getiriyor, her ihtiyaca uygun çözümler üretiyoruz. Dürüm çiğköfte siparişi, kilo ile çiğköfte siparişi, acılı çiğköfte siparişi, acısız çiğköfte siparişi, paket çiğköfte siparişi hizmetlerimizi mekanımızda takdim ettiğimiz gibi evlere ve işyerlerine de servis ediyor, lezzetlerimizi herkese ulaşılabilir kılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR