• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiğköftem

Adres :

Paşabey Mahallesi Arap Şeyh Caddesi 23 A Merkez/sivas Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Özkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yozkan58@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 051 78 78

Çiğköftem olarak Sivasta hizmet sağlamakta:çiğköfte,çiğköfte siparişi,içli köfte,içli köfte siparişi,maraş dondurma,maraş dondurma siparişi,sebzeli içli köfte,balıklı içli köfte,etli içli köfte,acılı çiğköfte,az acılı çiğköfte vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR