• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiğköftenin Âlası Onur Usta Buca

Adres :

Yiğitler Mahallesi 353. Sokak No: 67 İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şerife Emiroğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 868 37 87

İzmir fast food sektörünün önde gelen ismi Çiğköftenin Âlası Onur Usta, Buca üzerinde hizmet veriyor. Günümüz lezzetlerinin en önemli ismi olan çiğköfte hemen herkes tarafından seviliyor. Tam kıvamında ve lezzetli çiğköfte yemek isteyenler İzmir’de işletmemizi tercih ediyor. İşletmemizde bilgi ve birikim sahibi, el lezzeti olan ekibimiz hizmet veriyor.

Çiğköfte yapmak düşünüldüğü kadar kolay bir işlem değildir. Lezzetli ve orijinal tadında çiğköfte yapmak için dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunuyor. Bizler edindiğimiz tecrübe sayesinde özenle hazırladığımız lezzetli çiğköfteleri değerli müşterilerimize servis ediyoruz. Çiğköfte yaparken kullandığımız malzemeleri özenle seçiyor, köfteyi yeterli sürede yoğuruyoruz. Özel soslarla ve taze yeşilliklerle servis ettiğimiz bu lezzet günün her saati tercih edilebiliyor. İşletmemizde her zaman taze, lezzetli, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanıyoruz. Mutfakta ve serviste titiz çalışıyoruz. Kullandığımız ev yapımı baharatlarla çiğköfte hazırlıyoruz.

Müşterilerimizin isteği üzerine çiğköfteyi porsiyon ya da dürüm olarak servis ediyoruz. Özenle hazırladığımız bu lezzeti ev, işyeri veya okul gibi bulunduğunuz adrese sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz paket servisi hizmetiyle çiğköfteleri adrese teslim etmekteyiz. Bizler aynı zamanda toplu sipariş almaktayız. Eğer davet için çiğköfte istiyorsanız bize birkaç gün önce sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Hazırladığımız ve servis ettiğimiz çiğköfteler uygun fiyatlıdır. Bizler her zaman koruduğumuz bu lezzeti hazırlayarak yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Sizler de çiğköfte siparişi için işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR